З огляду на ліберальну політику стосовно вживання марихуани у Каліфорнії, США, Мексика також хоче розглянути легалізацію канабіса. Про це в інтерв'ю Reuters заявив міністр у справах туризму Мексики Енріке де ля Мадрид.

"Думаю, що у Мексиці нам варто регулювати це питання на рівні штатів", - сказав де ля Мадрид.

Він назвав "нелогічним" використання обмежених ресурсів на арешти курців марихуани, якщо їх можна направити на розкриття більш серйозних злочинів.

На його переконання, продовжувати чинну політику із заборони марихуани, це те саме, що віддавати гроші зловмисникам.

"За ці гроші вони підкуповують більше правоохоронців, купляють більше зброї та чинять більше насильницьких дій", - підсумував міністр.

 Як раніше передавав портал "Знай.ua", у Харкові 20 квітня відбудеться перша наукова конференція з медичного канабісу. 

"Ключовий акцент ми зробимо на лікувальних якостях конопель та продемонструємо усі ті широкі можливості, які відкриються для України через впровадження у вітчизняну медицину міжнародного досвіду та законодавчого врегулювання такого впровадження", -  каже один із організаторів конференції адвокат Генадій Шабас.

Лікарські препарати на основі канабісу ефективно допомагають у лікуванні низки важких захворювань, зокрема, таких, як епілепсія, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера та Паркінсона, а терапевтична дія канабіноїдів є  подекуди ефективнішою за сильнодіючі препарати та з меншою кількістю побічних ефектів.

Нагадаємо, у мережі показали, як виглядають поля з наркотиками на Дніпропетровщині. Ці поля виявила аеророзвідка Нацполіції. Як видно на фото, коноплі винахідливі підприємці майстерно заховали серед кукурудзи.

Відмітимо, депутата Миргородської міськради спіймали на реалізації канабісу та інших психотропних речовин.

На території однієї з київських шкіл чоловік продавав наркотики. Копи затримали злочинця на місці злочину, коли він робив чергову закладку. 37-річний торговець зіллям хотів втекти, але копи спрацювали оперативно. Злочинець одразу зізнався у скоєному.