В результаті вибуху, який прогримів у середу ввечері в магазині "Перехрестя" на півночі Санкт-Петербургу, за різними даними, постраждали від чотирьох до 10 осіб, 50 осіб евакуйовано.

Слідчий комітет кваліфікував вибух як "замах на вбивство", версія теракту не розглядається. Справу порушено за статтею "замах на вбивство двох і більше людей, скоєне загальнонебезпечним способом". Хто міг би бути метою замаху, наразі не повідомляється.

За інформацією російських ЗМІ, один з потерпілих знаходиться у важкому стані, другий в стані середнього ступеня тяжкості, ще одного зачепило не сильно.

Вибух стався в камері схову і зачепив одну з кас. За словами джерел, "потужність вибуху склала 200 грамів у тротиловому еквіваленті".

Як повідомляє паблік Mash, на підлозі знайдено кульки від підшипників і вражаючі елементи бомби.

Популярні новини зараз
Без світла сиділи, тепер без води: в Україні запроваджують погодинні графіки водопостачання Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у центрі Пітера пролунав потужний вибух.