Сьогодні, 15 січня, два бельгійських винищувача F-16 були підняті для супроводу двох російських бомбардувальників над акваторією Північного моря.

Про це повідомляє Le Soir. За даними джерела видання, бельгійські винищувачі наблизилися до російських Ту-160. Подробиці наразі не повідомляються.Крім того, Міноборони Великобританії сьогодні повідомило про виліт двох британських винищувачів з шотландської авіабази Лоссімут для перехоплення двох російських бомбардувальників. За даними оборонного відомства, два російські бомбардувальники Ту-160 були перехоплені над Північним морем між Данією та Нідерландами.

З четверга, 11 січня, Бельгія відповідає за безпеку повітряного простору країн Бенілюксу. Оперативна процедура реагування передбачає виліт протягом декількох хвилин двох F-16 в разі появи не ідентифікованих літаків або літальних апаратів, з якими втрачено контакт з радіозв'язку.

В останні роки винищувачі країн НАТО часто перехоплюють і супроводжують російські літаки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", над центральними водами Балтики літаки НАТО нещодавно перехопили російські винищувачі Су-30СМ.

Популярні новини зараз

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Показати ще