Щоразу, коли Кремль відповідає на санкції США, страждають звичайні росіяни.

Про це йдеться в статті The Washington Post "Хто програє в битві Москви і Вашингтона? Звичайні росіяни".

Так, у понеділок посольство США в Москві заявило, що тимчасово припинить видачу всіх неімміграційних віз у Росії та істотно скоротить візові операції. Це рішення прийняте після того, як у кінці липня Москва поставила вимогу, щоб американські представництва в Росії скоротили штат співробітників з 1200 чоловік до 455 - єдине велике вимушене скорочення дипломатичного персоналу США в Росії з раннього радянського періоду.

Цей крок, у свою чергу, був відповіддю на санкції і депортацію російських дипломатів Вашингтоном на початку цього року, - відплата за передбачуване втручання Москви в президентські вибори 2016 року.

Як завжди, наслідки позначилися на пересічних росіянах, а не на Кремлі. Сотні тисяч росіян щороку отримують неімміграційні візи в Сполучені Штати. Деякі з них вчаться в американських коледжах, інші можуть відвідувати родичів. Тепер усі будуть стикатися з серйозними затримками і, можливо, значними додатковими витратами, якщо захочуть отримати візи.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль розкрила правду про свій роман з Баланом: "Нав'язати любов неможливо"

Бойовики "ЛНР" проїхалися на танку по кладовищу, зруйновано десятки могил: "Дивуватися нічому"

Юлiя Саніна з "The Hardkiss" звернулася до Кароль після перемоги: "Тіно, я дивлюся твої..."

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", у США заявили, що президент РФ Володимир Путін може, хоча б частково, почати виконувати Мінські домовленості в найближчому майбутньому.