Міністр закордонних справ Австрії та голова ОБСЄ Себастьян Курц жорстко засудив Північну Корею за нові випробування ракет.

Про це він написав у Twitter.

За його словами, постійні провокації та порушення міжнародного законодавства недопустимі.

"КНДР має діяти відповідально і демонструвати повагу до міжнародних законів, а також вступити в переговори", - уточнив Курц.

Нагадаємо, КНДР запустила реактивну ракету невідомого походження неподалік від свого західного узбережжя. Ракета летіла близько 30 хвилин і впала в Японському морі, подолавши 800 кілометрів.

Популярні новини зараз
Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Зняття готівки та перекази: які операції ПриватБанк вважає підозрілими Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

У США відзначили, що ракета не була міжконтинентальною і не загрожувала Північній Америці.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, запуск ракети КНДР викликав шквал критики з боку президента США Дональда Трампа, оскільки ракета впала всього в 100 кілометрах від російського кордону.