Росія, США і тероризм є головними небезпеками в сучасному світі.

Таку думку висловив віце-президент США Майк Пенс під час засідання НАТО, передає Atlantic Council.

"Спроби Росії силою переінакшити міжнародно визнані кордони, спроби Ірану розхитати Близький Схід, глобальна загроза тероризму, який може вдарити будь-де в яке завгодно час... Схоже, зараз в світі небезпечніше, ніж будь-коли після падіння комунізму", - сказав американський чиновник.

Пенс нагадав усім про 5-й статтю Статуту Альянсу, в якій мовиться про колективну відповідальність в разі нападу на будь-яку з країн НАТО. За його словами, НАТО повинен розвиватися і далі на заздрість новим т старим ворогам.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що 5 червня Чорногорія офіційно стала членом НАТО. Генсек НАТО Йенс Столтенберг провів процедуру передачі документа, який свідчить про вступ в НАТО. 7 червня в Брюсселі біля штаб-квартири Альянсу піднімуть прапор Чорногорії.

Популярні новини зараз
У шкільних їдальнях переписали меню: як відтепер годуватимуть дітей Користуєшся чи ні, а платити маєш: чи законна "друга" платіжка за газ ТЦК дісталися і жінок: хто опиниться у списках штрафників Лист-пастка від ТЦК: повістки тепер приходять так, що відкрутитись буде неможливо
Показати ще