Співробітники російських спецслужб створювали підставні аккаунти в Фейсбуці і представлялися наближеними до працівників передвиборчої кампанії Еммануеля Макрона.

У ГРУ створили близько 20 акаунтів в Facebook , які видавали себе за близьких соратників Макрона. Про це пише Reuters, посилаючись на  повідомлення члена Конгресу США та ще двох джерел.

Представляючись "друзями друзів" і однодумцями французького президента, агенти Кремля намагалися вивідати особисту інформацію.

У Facebook підтвердили, що під час передвиборної кампанії у Франції фіксували підставні профілі і оперативно їх ліквідували. Представники соцмережі заявили, що хакерам не вдалося отримати логіни і паролі від акаунтів співробітників Макрона чи завантажити шкідливе програмне забезпечення.

Джерела Reuters відзначили, що під час французьких виборів, в Facebook збільшилася кількість облікових записів, заблокованих за спам або пропаганду. Чи були акаунти пов'язані з атаками на працівників президента Франції, не повідомляється. Французькі правоохоронні органи наразі не висували ніяких звинувачень.

Видання зазначає, що в травні 2017 року, перед результатами виборів у Франції, хакери опублікували особисту переписку Макрона. У даних про листи виявили посилання на компанію, пов'язану з Міністерством оборони Росії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", до кібератаки вірусу Petya.A причетні російські спецслужби.

Популярні новини зараз

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще