Співробітники російських спецслужб створювали підставні аккаунти в Фейсбуці і представлялися наближеними до працівників передвиборчої кампанії Еммануеля Макрона.

У ГРУ створили близько 20 акаунтів в Facebook , які видавали себе за близьких соратників Макрона. Про це пише Reuters, посилаючись на повідомлення члена Конгресу США та ще двох джерел.

Представляючись "друзями друзів" і однодумцями французького президента, агенти Кремля намагалися вивідати особисту інформацію.

У Facebook підтвердили, що під час передвиборної кампанії у Франції фіксували підставні профілі і оперативно їх ліквідували. Представники соцмережі заявили, що хакерам не вдалося отримати логіни і паролі від акаунтів співробітників Макрона чи завантажити шкідливе програмне забезпечення.

Джерела Reuters відзначили, що під час французьких виборів, в Facebook збільшилася кількість облікових записів, заблокованих за спам або пропаганду. Чи були акаунти пов'язані з атаками на працівників президента Франції, не повідомляється. Французькі правоохоронні органи наразі не висували ніяких звинувачень.

Видання зазначає, що в травні 2017 року, перед результатами виборів у Франції, хакери опублікували особисту переписку Макрона. У даних про листи виявили посилання на компанію, пов'язану з Міністерством оборони Росії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", до кібератаки вірусу Petya.A причетні російські спецслужби.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк в купальнику посмикала за вушко красеня: примостився поруч

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Показати ще