Москва вже розпочала підготовку до загострення конфлікту на Донбасі, яка обернеться безперервним артилерійським поєдинком і окопною війною між українською армією і російськими бойовиками.

Саме такий висновок можна зробити із заяви російського міністра оборони Сергія Шойгу, який охрестив Україну "стратегічно важливим регіоном". Про це заявив військовий експерт Олег Жданов в ефірі одного з українських телеканалів.

Він заявив, що українці будуть зіштовхуватися тільки з тими видами зброї, які оккупанти застосовували і раніше: нічого наднового і незвичайного побоюватися не доводиться. Єдине, що дуже і дуже насторожує, так це заяви Шойгу напередодні саміту НАТО про те, що російська сторона всіляко підтримуватиме бойовиків в Луганську і Донецьку.

Жданов упевнений, що за цими словами підуть нові поставки зброї і комплектів з екіпажами. Українським солдатам потрібно бути готовими до того, що збройний конфлікт якщо і не буде посилюватися, то грати на вимотування буде точно.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська показала, чим займається з чоловіком щоранку: "Я, він і круасан"

Батька чотирьох діточок посадили до в'язниці за нездорову любов до курочок, ще й на камеру знімав

У Львові повінчалися ветеран АТО і відома волонтерка: наречена в червоному, наречений - на візку

Поки Тарзан зраджував Корольовій, її колишній ощасливив одразу двох дівчаток

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що США планують почати "з чистого аркуша" переговори з Росією стосовно України.