Загальний обсяг світової корупції оцінюється в трильйон доларів.

Про це повідомляє прес-служба ООН.

"Щорічний обсяг хабарів в світі оцінюється в один трильйон доларів. При цьому світова економіка втрачає ще 2,6 трильйона доларів в зв'язку з корупційною діяльністю. За даними Програм розвитку ООН (ПРООН), в країнах, що розвиваються втрати, пов'язані з корупцією, перевищують обсяги офіційної допомоги на цілі розвитку в 10 разів ", - йдеться в повідомленні.

В ООН помітили, що корупція - це серйозний злочин, який підриває економіку держав.

Популярні новини зараз
Куб води по 250 гривень: водопостачання суттєво дорожчає Ухилянтів хочуть дістати через посольства: чи пошириться мобілізація за кордоном Майже добу у темряві: українці можуть залишитися без світла на 22 години, - експерт В ухилянтів забиратимуть майно: кому готуватись
Показати ще

Найбільш корумповані країни

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що народний депутат Сергій Лещенко повідомив, що Україна може втратити безвізовий режим з країнами ЄС, якщо Верховна Рада прийме законопроект, який дозволить звільняти глав антикорупційних органів простою більшістю голосів.