Під час візиту на саміт "Великої двадцятки" у Гамбурзі 7-8 липня президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган змушений буде відмовитися від своєї охорони.

А все тому, що його бодігардам заборонили в'їзд до Німеччини через порушену у США справу за фактом бійки охоронців з прокурдськими активістами в Вашингтоні, передає DW.

У Федеральному відомстві з охорони конституції вже попередили, що в Гамбурзі можливі сутички між прихильниками і противниками президентів Туреччини і США за участю курдських активістів, а також різних лівих і правих екстремістів.

За інформацією видання, в місті налічується близько 600 прихильників забороненої в Німеччині Робочої партії Курдистану, а всього в цій країні проживають до 14 тисяч послідовників РПК. Приїзд Ердогана до Німеччини призведе до мобілізації як прокурдських активістів, так і турків-націоналістів.

Влада категорично налаштована не допустити повторення бійні, що мала місце в США.

Популярні новини зараз

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Показати ще

Сенатор з внутрішніх справ парламенту Гамбурга Енді Гроті заявив, щона вулицяхтільки поліція матиме право голосу і більш ніхто інший. Це також поширюється і на іноземні сили безпеки.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", 17 травня охоронці Ердогана накинулися на учасників акції протесту під стінами резиденції посла Туреччини у Вашингтоні з курдськими прапорами.