У понеділок, 29 травня, президент Молдови прокоментував ситуацію з висилкою п'яти дипломатів Російської Федерації.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції республіки.

П'ятьох чиновників, серед яких помічник військового аташе російського посольства в республіці Олександр Грудин, оголосили персонами нон грата.

Зазначається, що у березні поточного року спецслужби Молдови повідомили про з'язок Грудина з екс-нардепом республіки Юрієм Болбочаном, якого затримали за шпигунство за користь РФ.

У посольстві Росії в Молдові поки ситуацію не комонтують.

Популярні новини зараз
В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками ПриватБанк вішає на українців незрозумілі борги: ні пояснень, ні вибачень Треба лише віднести документи до ПФУ: як підвищити пенсію за 320 грн Не все так радісно: весняна індексація пенсій не витягне зі злиднів
Показати ще

"Ми отримали відповідний документ, зараз триває процей його вивчення. Від будь-яких коментарів ми наразі утримаємося", - сказвав посол Росії в Молдові Фарит Мухаметшин.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Маккейн завдав нового удару по Путіну.