У Санкт-Петербурзі продаються цукерки із зображенням на етикетці президента РФ Володимира Путіна по 2434 руб. (1165 грн) за 1 кг.

Фотографії в Facebook опублікував російський блогер і фінансист Слава Рабинович. "Сфотографували в одному з пітерських магазинів", - підписав він.

"З коксом чи що?", "З кокосовою стружкою", "З ботоксом", "Хош з коксом, а хош з полонієм", "Їх смоктати?", "З пальмового масла?" - прокоментували користувачі нереальну дороговизну цукерок.

"Просто поцікавитися: а в роки" розквіту застою "хто-небудь бачив цукерки" Генсек "або" Брежнєв "? Навіть в роки культу особи цукерок зі Сталіним, наскільки мені відомо, не було", - зазначив Всеволод Галабурда.

Популярні новини зараз

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Україна програла вирішальний матч проти Австрії на Євро-2020: третє місце і шанс на вихід в 1/8

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Марина Боржемська привітала найдорожчого чоловіка у своєму житті: "Люблю тебе"

Показати ще

Янукович, Путін і цукерки

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Російська Федерація буде поступово ліквідувати основних свідків своєї злочинної діяльності на окупованих нею територіях Донбасу.

Про це заявив в інтерв'ю одному з українських видань експерт з питань безпеки, ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан.

Так, за словами Богдана, Росія буде змушена покинути Донбас. Однак, для того, щоб піти з мінімальними втратами для власної репутації, а також обійти вироки в міжнародних судових інстанціях, їй потрібно ліквідувати свідків, очевидців, організаторів і виконавців своєї злочинної діяльності на Донбасі.

Як стверджує Богдан, це відноситься до всіх, і конкретним формуванням бойовиків, і також до їх ватажкам. Крім того, ветеран зовнішньої розвідки не виключає, що в планах Росії на найближчий час значиться усунення "глави ДНР" Олександра Захарченко. Це стосується і колишнього "глави ЛНР" Ігоря Плотницького, але він, за словами Богдана, можливо комусь ще потрібен, тому його тримають в кремлівському СІЗО.