Виявляється, у деяких країнах світу Різдво заборонено на законодавчому рівні, а його святкування загрожує штрафом або навіть ув'язненням.

Про це повідомляє Politeka.

У Саудівській Аравії головною релігією є іслам. У цій країні День народження пророка Магомета, як і Різдво Христове визнаються святами, які пов'язані з культом особистості, а це не дуже вітається. Уряд заборонив відзначати Різдво навіть християнам, які проживають на території Саудівської Аравії.

Наступною країною, в якій заборонено Різдво, є Бруней. Тут людям, що відзначаюьб це свято, загрожує п'ять років тюремного ув'язнення. Винятком є ​​мешканці, які не є мусульманами. Однак відзначати його потрібно в тісному колі.

На третьому місці - Північна Корея. У цій країні вбрану ялинку вважають "інструментом витонченої психологічної війни", яка гірша за будь-ракети. Північнокорейцям дозволяється відзначати лише дні народження лідерів країни і успішне проведення ядерних випробувань.

Популярні новини зараз

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Ольга Сумська змінила образ, "відмовилася" від довгого волосся і карих очей: "Дуже екстравагантно"

Сотні людей загинули та зникли безвісти: рятувальники показали наслідки повеней у Європі та небезпеку для України

Марина Боржемська поцілувала маленьку копію Узелкова: "Спасибі, що вибрала мене"

Показати ще

На останньому місці - Таджикистан. Тут заборонено встановлювати і наряджати ялинки, а також роздавати дітям подарунки, запускати феєрверки і організовувати застілля з приводу Різдва та Нового року.

На відео розповідають про країни, в яких не святкують Різдво

Як повідомляв портал "Знай.ua", Католицьке різдво щорічно відзначається в ніч з 24 на 25 грудня. Тому ми вирішили написати найкращі привітання з цим святом.