Остання дружина відомого рок-музиканта Олександра Башлачова – Анастасія Рахліна – померла. Раніше вона виклала в мережу запис про те, що у неї, як і у її матері, рак. Імовірно, саме ця хвороба стала причиною її смерті.

Анастасія Рахліна, уродженка Тули, була цивільною дружиною відомого в СРСР музиканта і поета Олександра Башлачова. У 1988 році він пішов з життя. Ймовірно, таке рішення було обумовлено творчою кризою. Він був поетом, композитором, співаком і, як стверджують колеги і друзі, тонкою натурою. В той момент Анастасія носила під серцем його дитину. Башлачов загинув в лютому 1988 року, а його син народився в серпні того ж року, Анастасія Рахліна назвала його Єгором.

Після смерті чоловіка вона була журналісткою для православного видання. Коли на останніх парах життя Анастасія потрапила в реанімацію, зрозуміла, що вмирає, тому прийняла чернечий постриг і отримала нове ім'я, Іуліанія. Її віруючі сестри повідомляють, що до останнього подиху вона сильно цікавилась духовним світом, намагаючись осягнути таємниці Христа.

Популярні новини зараз
Христина Соловій показала харизматичного красеня, який підкорив її серце: "У полоні кохання" Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада" Камалія заспівала рідною мовою чоловіка-пакистанця Захура, але про Україну не забула: "Цінуйте свою незалежність" Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна"
Показати ще

Для довідки відзначимо, що Олександр Башлачов більш відомий в своїх колах, як СашБаш. За офіційними даними, між 7 і 9 годинами ранку 17 лютого 1988 року випав з вікна кухні орендованої однокімнатної квартири, розташованої на 8 поверсі в Ленінграді. Загинув на місці. Найбільш вірогідна версія смерті – самогубство, проте істинні причини падіння точно не встановлені.

За словами його цивільної дружини Анастасії Рахліної, Башлачов був дуже самотній, так як його духовне бачення було особливим. А порозуміння з людьми можливе лише до якогось бар'єру, який неможливо подолати, оскільки ти бачиш те, що не бачать інші (т. зв. комплекс Кассандри).

Крім того, за спогадами людей, які спілкувалися з Башлачевым, приблизно з середини 1986 року він переживав серйозну творчу кризу, яка також могла стати причиною самогубства. 23 лютого похований в Ленінграді на Ковалівському кладовищі. Покійного Башлачова іноді включають у так званий "Клуб 27", поряд з іншими відомими музикантами, загиблими в 27 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що легендарний музикант загинув під час шалених розваг.