Екс-депутат Державної Думи Денис Вороненков, який втік від російської влади в Україну, міг померти від рук колишнього цивільного чоловіка Марії Максакової Володимира Тюріна - саме він на даний момент головний підозрюваний у справі про вбивство.

Володимир Тюрін


Як повідомляє портал Рoliteka, бізнесмен дав перші свідчення. Російські ЗМІ пишуть, що Тюрін запевняє: їх з екс-депутатом в принципі нічого не пов'язувало.

"За словами Володимира Тюріна, з паном Вороненковим його шляхи по бізнесу ніколи не перетиналися - вони не були навіть знайомі. Заперечує він і які б то не були зв'язки зі спецслужбами. За що могли вбити Денис Вороненкова, "авторитет" не знає. При цьому він підкреслив, що для себе особисто не бачить ніякої вигоди від смерті пана Вороненкова", - пишуть російські журналісти.


Тюрін зазначив, що у нього не було причин ревнувати Марію Максакову і відчувати неприязнь до вбитого політика.

Популярні новини зараз

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Максакова стверджує, що Тюрін ненавидів її


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, навіщо Володимир Тюрін дзвонив Марії Максаковій за декілька днів після вбивства.