В Росії офіційно розпочалась підготовка до нового року. В Якутії встановили ялинку. Головний символ свята виготовили із…гною.

Житель села Нерюктяїнськ Олекмінському району потрудився на славу. Очевидно, минулорічний півень із гною так надихнув фемера, що цього року він вирішив повторити цей "подвиг". Тепер на його подвір'ї красується двометрова "ялинка" з червоною зіркою на верхівці і злегка притрушена снігом.

Варто відзначити, що в цій російській республіці температура повітря зберігається на рівні 50 градусів нижче нуля, тому ялинка з гною може простояти 9 зимових місяців (з вересня по травень).

Нагадаємо, раніше дивував усіх інший житель Якутії. Михайло Боппосов села Уолба напередодні 2017 року виліпив з гною його символ - півня - висотою 3,5 метра. А потім він же зробив гнойового почекуна.

Популярні новини зараз
Головне за 29 листопада: скандал з Поляковою, подорожчання продуктів, кінець Лукашенка та нові ціни на гречку і яйця Почніть відкладати вже зараз: що здорожчає перед Новим роком Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Що ж, варто визнати, що ця велика країна має багато талантів і їй є чим здивувати світ.

Дивіться, з чим зустрічали в Якутії Новий 2017 рік

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вмілі майстри поділились цікавими ідеями, як створити вдома атмосферу справжнього свята та підказали цікаві ідеї з виготовлення новорічних прикрас.