У Москві на новорічних ярмарках і розпродажах з'явилися дивні ялинкові іграшки: людям пропонують купувати вироби, прикрашені мілітаристською тематикою. Чому виробник вирішив, що військова техніка і новорічний настрій пов'язані - в інструкції не сказано.

Про дивні "військові" іграшки на своїй сторінці в Twitter пише Deutsche Welle: "Назва набору особливо вражає -" Наші традиції ".

На новорічних кульках намальовані російські танки, бронетранспортери, військові літаки і вертольоти. Подібний мілітаристський набір викликав значний резонанс в мережі.

"Треба ввести для росіян поняття" сама мирна нація ", за аналогією з" наймирнішої релігією", "Фашистські традиції детектед", "Цікаво подивитися не тих, хто таке купує. Це тільки за бюджетні гроші можна. За свої кровні, щоб удома на ялинку повісити? Ніколи", "Північна Корея скоро сховається за справами Московії", "Кремл**ь вбиває війну в мізки вати всілякими способами", "Кисельова на тлі ядерного грибка ще не вистачає на ялинкових іграшках для повноти картини путінської Росії", - пишуть користувачі мережі в коментарях під публікацєю.

Популярні новини зараз
Скільки нардепів пішло на фронт: дітей парламентарів взагалі не знайти в окопах 69-річна Валюха зі "Сватів" зібралася на фронт, захищаючи путіна: "Я спочатку спалахнула..." Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Яке справжнє прізвище Софії Ротару: цього не знав практично ніхто
Показати ще



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" публікував підбірку геніальних дитячих новорічних костюмів, які діти не пробачать батькам.