Збіг? Одна з найрозвиненіших країн світу заборонила Біблію

поділитись
У країні заборонили продаж Біблії в інтернет-магазинах

У Китаї ввели заборону на продаж Біблії в інтернет-магазинах. Про це повідомляють місцеві засоби масової інформації. Раніше був обмежений продаж Біблії і в звичайних магазинах. Результати онлайн-пошуку таких магазинів, як JD.com, Taobao і Amazon виявилися порожніми при запиті "Біблія".

Таким чином, християнство стало єдиною релігією в Китаї, чиє святе письмо не можна купити по комерційних каналах. Тепер Біблію там можна придбати тільки в спеціалізованих церковних книжкових магазинах.

За версією засобів масової інформації, такий крок пов'язаний із прагненням китайської влади сприяти розвитку буддизму і даосизму і обмежити вплив християнства, яке все більше набирає прихильників серед китайського населення.

За останніми даними, з 1997 року в Китаї кількість людей, що сповідують католицтво, зросла з 4 до 6 мільйонів, а прихильників протестантизму – з 10 до 38 мільйонів. Однак, як вважають експерти, ці цифри можуть складати лише половину від дійсного числа віруючих християн, оскільки у них є підпільні церкви, не визнані державою.

Чому в Біблії немає китайців?

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що знайдений древній артефакт змінив суть Біблії. Ще з давніх часів людські розуми розбурхують питання світобудови і ролі божества в житті людства. Релігія бере свої корені з далеких міфів перших цивілізацій і людству довелося пройти тривалий релігійний шлях перш ніж прийти до теологічної основи релігій, які поклоняються єдиному богу (Християнство, Іудаїзм, Іслам). Головною книгою Християнства є Біблія, але хто написав біблію? Скільки редакцій пройшов текст Біблії?

Що лягло в основу біблійних текстів, а що нещадно було викреслено з головної книги християнства? Який артефакт приховує від людей Ватикан? Чому священний артефакт після його офіційного повернення в столицю християнства так і не був презентований людям?

Автор матеріалу: 
Галина Струс
Теги: 
Китай, Біблія, християнство
Вибір редакції, Техно
21.04.2018
Акторові Верну Тройеру було всього 49 років
0
0
00:33 22.04.2018
"Потішатися над Роскомнаглядом став навіть він. Правда, старими жартами, але все одно показник!"
0
0
23:41 21.04.2018
Рекламний щит на цвинтарі – не жарт
0
0
23:19 21.04.2018
Завдяки новому відео тепер зрозуміло, як сталася аварія літака
1
0
20:50 21.04.2018