Хоча компанія, що володіє авіалайнером, не розкривала ім'я пілота, який врятував літак, воно все ж стало відомо публіці. Героєм виявилася жінка - Таммі Шульц. Саме вона вчинила аварійну посадку.

Проблеми з двигуном почалися через двадцять хвилин після початку польоту. Пілоти вирішили заходити на екстрену посадку. Найближчий до них аеропорт перебував у Філадельфії.

Коли літак сів, пасажири з'ясували, що ас вищого пілотажу, який холоднокровно посадив пошкоджене судно, це жінка. А саме Таммі Джо Шульц. Її вік - 56 років. Десять з них вона працювала пілотом винищувача військово-морських силах США. Таммі Шульц – одна з перших жінок Америки, які отримали таку професію. Після відставки перейшла працювати в цивільну авіацію.

За п'ять хвилин Шульц посадила літак з висоти більше дев'яти кілометрів. Це було дуже важко, але Таммі впоралася.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Оксана Гайсинська кардинально змінила імідж після смерті Кернеса: ви не впізнаєте вдову мера

Показати ще

Таммі Шульц врятувала рейс 1380 - дивіться на відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" у Росії збанкрутувало підприємство, яке раніше будувало літаки Антонова. Це було спільний російсько-український проект, в рамках якого передбачався випуск літакiв АН-140.

З української сторони у цьому проекті брав участь Харківський авіаційний завод Антонова. Але фактично, випуск АН-140 припинився ще в травні минулого року. А коопераційні зв'язки харківських авіабудівників з російськими колегами були розірвані.