Головний тренер мадридського Реала залишив свою посаду. Про це француз заявив на сьогоднішній позаплановій прес-конференції.

"Я прийняв рішення не продовжувати роботу у наступному сезоні. Необхідно, щоб команда перемагала і далі, і для цього потрібні зміни", - заявив коуч.

Зідан подякував гравцям, керівництву Реала та фанатам команди за підтримку.

Реал був першим тренерським досвідом Зідана на професійному рівні. З мадридцями він виграв три поспіль Ліги чемпіонів, встановивши абсолютний рекорд турніру. У 2017 році мадридці під керівництвом француза також стали чемпіонами Іспанії.

Популярні новини зараз
Клієнтам ПриватБанку потрібно негайно замінити свої платіжні картки: кого це стосується Ризик вручення повісток - мінімальний: чоловікам назвали "найбезпечніші" години, коли ТЦК не проводить рейди Українців попередили про підвищення тарифів на газ Перерахунок пенсії: на скільки зростуть виплати після індексації та інфляції
Показати ще

Хто саме тренуватиме Реал у наступному сезоні, невідомо. Своїх планів щодо наступної тренерської работи Зідан не розкривав.

Дивіться: Неперевершена гра Зідана

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", президент УЄФА був у захваті від фіналу ЛЧ в Києві і заявив, що все було організовано без помилок. Президент УЄФА Олександр Чеферін вражений рівнем організації фіналу Ліги Чемпіонів у Києві. Голова Союзу переконаний, що принаймні половина вболівальників повернуться до столиці України знову.