Під час візиту до Франції і відвідування колишньої резиденції французьких королів - Версаля президент країни-агресора Володимир Путін вирішив зробити у відповідь екскурс в історію і нагадав своєму колезі Еммануелю Макрону про те, що франко-російські відносини почалися зовсім не з Петра I, а з Анни Ярославни.

Зазначимо, що перед цим на прес-конференції Макрон закликав Путіна повернутися на європейський шлях розвитку, за прикладом російського царя Петра I.

На думку Путіна, відносини між Францією і Росією почали формуватися задовго до цього. Він стверджує, що дочка Ярослава Мудрого Анна "зробила істотний внесок у розвиток Франції, оскільки була однією із засновниць двох (щонайменше) європейських династій — Бурбонів і Валуа, одна з яких досі править в Іспанії".

Подібні заяви російського президента вказують на те, що Кремль намагається привласнити собі династичне минуле Європи і натякає на потенційні територіальні претензії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вираз обличчя Путіна під час спільної прес-конференції з Макрон став приводом для обговорення, дотепних жартів і тролінгу серед користувачів соціальних мереж.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Сотні мітингувальників постраждали в результаті бійки з копами: стріляли зі зброї

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще