Державний секретар США Майк Помпео повідомив, що нова зустріч президентів Росії та США повинна відбутися восени поточного року.

Про це повідомляють американські ЗМІ.

Крім того Помпео висловив надію, що глави двох держав зможуть зустрітися вже восени.

"Я дуже сподіваюся, що це зустріч відбудеться цієї осені", - сказав Помпео журналістам в п'ятницю. 

Він також висловив упевненість, що спілкування Трампа з Путіним відповідає інтересам американського народу.

"Для народу Америки надзвичайно важливо, щоб президент Путін і президент Трамп продовжили діалог", - підкреслив Помпео. 

За його словами, якщо нова зустріч відбудеться у Вашингтоні, це буде на краще для обох країн, оскільки переговори дуже важливі для вирішення глобальних проблем, що стоять перед Росією і Сполученими Штатами.

Варто відзначити, що раніше президент США Дональд Трамп через свого помічника з національної безпеки Джона Болтона запросив президента РФ Путіна в Вашингтон. Про це стало відомо від прес-секретаря Трампа.

В офіційному акаунті Twitter прес-секретар лідера Америки Сандра Сандерс написала про запрошення Трампом Путіна. Вона також зазначила, що обговорення майбутнього візиту вже почалося.

Крім того варто додати, що Україна зажадала роз'яснень від Вашингтона щодо "нових пропозицій" щодо врегулювання конфлікту на Донбасі і в аннексированном Криму. Їх нібито обговорювалися на зустрічі президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в Гельсінкі.

"Україна запросила офіційних роз'яснень у Вашингтона про нібито обговоренні на американо-російської зустрічі в Гельсінкі нових пропозицій по врегулюванню ситуації в південно-східних регіонах України, про що заявив президент Росії у своєму інтерв'ю російським ЗМІ", - повідомляє агенство.

За його словами, Київ запропонував Вашингтону офіційно спростувати цей факт, якщо подібна інформація не підтвердиться.

Більше того раніше російський президент Володимир Путін на зустрічі в Гельсінкі 16 липня запропонував лідерові США Дональду Трампу провести референдум на Донбасі.

Президент Росії Володимир Путін сказав російським дипломатам, що зробив пропозицію президенту США Дональду Трампу провести референдум для того, щоб вирішити конфлікт на Донбасі. Про це повідомляє видання Bloomberg з посиланням на джерела, які були присутні під час зустрічі двох лідерів за закритими дверима.

Крим, газ і Донбас. Що Трамп і Путін говорили про Україну

Нагадаємо, Трамп змусив Путіна сісти на задні лапки.

Як повідомляв, "Знай.ua" армія тролів змусила Google назвати Трампа "ідіотом".

Також "Знай.ua" повідомляв, що Трамп і Путін вирішили долю Донбасу.