В Підмосков'ї двоє невідомих вчинили жорстоку розправу над чоловіком прямо перед камерами відеоспостереження навпроти магазинів.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Як видно на відео, двоє молодиків підійшли до старшого чоловіка. Він був напівроздягнений. Судячи з координації рухів, ймовірно жертва неадекватів був в стані алкогольного сп’яніння, або його перед тим сильно побили.

Поки чоловік на кілька секунд втрачає пильність, один зі зловмисників заходить ззаду і накидає йому зашморг на шию. Незабаром чоловік падає, і поки один із злочинців вже на землі душить свою жертву, інший вирішив пострибати на вже майже бездиханному тілі.

Популярні новини зараз
Ціни злетять до кінця року: в Україні підвищать тарифи на світло та газ Перекази "під ковпаком" податкової: за які надходження на картку вимагатимуть пояснень Мобілізація набрала обертів: чи знижуватимуть призовний вік “Все контролює мама”: українців обурила нова система оцінювання школярів
Показати ще

За словами поліції, цей інцидент стався 27 жовтня. Наразі відео уважно вивчає слідство та шукає зловмисників. Осіб підозрюваних поки що не встановили.

Правоохоронці звертаються до громадськості, ймовірно хтось впізнав злочинців, або ж щось знає про події тієї ночі, просять повідомити в поліцію.

Жорстокість шокує. Відео 18+

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Москві жінка на очах у дітей жорстоко розправилась із псом. Живодерка повісила сусідського собаку на паркані.