Не так давно знаменита фітнес-тренер і експерт по схудненню Аніта Луценко, яка буквально пару років тому вперше стала мамою, поділилася з підписниками у соціальній мережі, коли краще починати займатися спортом після пологів.

Публікацію з відповідною інформацією Аніта Луценко розмістила на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Так, фітнес-тренер рекомендує спочатку, якщо у жінки були природні пологи, 6 тижнів відпочивати і тільки потім приступати до тренувань.

вагітна Аніта Луценко

"До тих пір ніколи не качайте прес (інакше живіт залишиться)! Багато гуляйте і тримайте поставу! На видиху прагніть втягнути живіт!", – радить Аніта.

Популярні новини зараз

Сумська благає українців про допомогу: лишилася на вулиці, осиротіла

Москаль накинувся на Кравчука на очах мільйонів українців: "За гроші на*ердить у церкві!"

Після виписки Зеленського і Єрмака у "Феофанії" зникли коштовності: "Ніхто б і не помітив..."

Ведуча "1+1" Лідія Таран злягла з хворобою і благає про допомогу: "Найповільніший день року"

Показати ще

А якщо у жінки був кесарів розтин, можна починати тренуватися тільки після 12 тижнів, якщо немає ніяких зауважень у лікаря, розповідає експерт.

"Треба дати організму відпочити. Що робити? Тримати поставу і не сутулитися! Інакше валик забезпечений! 10 тисяч кроків на день – відмінна ідея", – зазначає Луценко.

вагітна Аніта Луценко

За словами фахівця, тільки після зазначених строків можна приступати до заняття спорту. При цьому зірка уточнює, що під час постійних тренувань молоко нікуди не зникає.

Також Аніта рекомендує не довіряти міфам про їжу.

"На грудному все можна їсти. А ось булочки і печиво не бажано. 4-5 прийомів – відмінно!", – додає експерт по схудненню.

View this post on Instagram

Когда можно начинать тренироваться после родов? 1. Если у вас были естественные роды, то 6 недель «релаксуйте» 😂😂 и потом только занятия! До тех пор НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ не качайте пресс ( иначе живот останется) !!! Много гуляйте и держите осанку! На выдохе старайтесь втянуть живот! 2. Если у вас, как и у меня, было кесарево! Прийдется подождать 12 недель и если у врача нет притензий, то можно приступать к тренировкам. Я считаю, что в состоянии аффекта тренировалась, не нужно было! Надо было дать организм отдохнуть. Что делать? Держать осанку и не горбиться! Иначе валик обеспечен! 10 тыс шагов в день - отличная мысль. 3. Все это время следите за едой и не Слушайте мифы про еду. На грудном все можно есть. А вот булочеки и печеньки не желательно. 4-5 приёмов отлично! После этих сроков можно приступать к программе восстановления формы после родов☝🏻☝🏻☝🏻 ссылка в шапке профиля. 👌🏻 тренировки дома с меню и отвлечением головы и зарядом позитива и поддержкой таких же девочек😘❤️ P.S. Если после родов прошло уже пару лет, то это не приговор! Все возможно изменить и стать лучше, чем даже было до ;) P.p.s. Молоко при тренировках НЕ ПРОПАДАЕТ! ☝🏻 Кто занимался на ГВ, подтверждаете?

A post shared by Анита Луценко (@anitasporty) on

До речі, ті, хто вже замислювалися про те, щоб завести дитину розуміють, наскільки важливим і відповідальним є процес підготовки до цієї події. Нещодавно вчені довели, що час народження дитини дуже впливає на її здоров'я і подальше життя малюка.

Фахівці з Університету Сан-Хосе провели масштабне дослідження, в якому взяли участь понад 300 респонденток. Дослідження також включало в себе вивчення явища післяпологової депресії, яка дуже часто зустрічається серед жінок.

Нагадаємо, що Аніта Луценко рекомендує виконати комплекс вправ із найпростішим інвентарем.

Як повідомляв портал Знай.uа, Аніта Луценко розповіла про безконтрольний набір ваги під час вагітності, який кинув її в паніку.

Також портал Знай.uа писав, що Аніта Луценко розповіла, яким має бути красиве тіло.