Заняття оральним сексом можуть серйозно позначитися на здоров'ї вагiтних жінок.

За словами медиків, в третьому триместрі імунна система майбутньої мами вкрай ослаблена, тому ймовірність заразитися інфекціями, що передаються статевим шляхом, набагато вище, повідомляє Independent.

Найбільшу небезпеку для вагітної жінки являє вірус генітального герпесу, зараженням яким може не пройти безслідно для майбутньої дитини. Ймовірність передачі вірусу становить близько 50 відсотків.

Також існуює ризик дитячої смертності, якщо інфекцій більше, ніж одна.

Популярні новини зараз

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

Показати ще

Однак, за твердженнями деяких експертів, ризики захворіти герпесів нижче у немовлят, які народилися з допомогою процедури кесерова перерізу.

Важливо розуміти, що від деяких інфекцій, що передаються статевим шляхом, не рятує навіть презерватив, тому найкращий спосіб не заразитися — утриматися від заняттями оральним сексом.

Або відвідати медичного фахівця, який проведе обстеження організму на наявність небезпечної генітальної інфекції.

Раніше дослідники заявляли, що сексуальна дисфункція у чоловіків може бути пов'язана з неправильною роботою конкретної ділянки ДНК.

Ген імпотенції виявили на ділянці ДНК під назвою SIM1 після обстеження 649 36 американських чоловіків.

"Ідентифікація першого генетичного фактора ризику еректильної дисфункції — захоплююче відкриття, тому що воно відкриває двері для нових досліджень генетичних методів лікування", — заявив провідний дослідник Ерік Йоргенсон (Eric Jorgenson).

Автори вважають, що ген впливає на ділянки нервів, які викликають ерекцію. Однак механізм вплив гена на нейрони поки що не встановлено.

Аналогічне дослідження генетичних зразків 222 358 британських чоловіків показало, що у 2 957 чоловіків спостерігалася еректильна дисфункція.

Нагадаємо, недавнє дослідження показало, що чоловіки з невеликою "гідністю" частіше за інших виявляються безплiдними.

Як повідомляв портал "Знай.uа", високі дози віагри можуть призвести до порушення колірного зору.

Також "Знай.uа" писав, комбіновані протизаплідні засоби зменшують ймовірність розвитку раку яєчників серед молодих жінок.