Міжнародні авіаперельоти допоможуть захистити людство від чергової пандемії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяДослідники з Оксфордського університету вважають, що поширення бактерій-вбивць і вірусів по всьому світу зміцнює імунну систему мільйонів людей, повідомляє Daily Mail.
Таким чином у хвороб не буде достатньо часу, щоб мутувати в стійкі штами.
Коли люди піддаються впливу бактерій або вірусів, імунна система часто знаходить спосіб побороти шкідливі мікроорганізми і запам'ятовує, як це зробити в майбутньому.
Чим більше ранніх штамів небезпечних бактерій і вірусів поширюється, тим у більшої кількості людей розвивається імунітет, який міг би захистити їх від мутованих штамів.
Теорія о повітряних подорожах, підсилює здатність організму боротися з інфекцією, не означає, що ніхто, зрештою, не піддається опасности .
Тим не менш, як і раніше можливо, що захворювання, яке в даний час діє тільки на тварин, в один прекрасний день переключить увагу на людей — так само, як ВІЛ від мавп в кінці XX століття.
Експерти побоюються, що антибіотики втрачають свою ефективність через постійне призначення лікування широкого класу захворювань, де можна обійтися і без них.
За невтішним прогнозам медикiв, слід очікувати близько 10 мільйонів смертей на рік по всьому світу через антибіотикорезистентності нинішніх видів бактерій.
Наприклад, лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями багато в чому залежить від протимікробних ліків, які захищають організм, так як при хіміотерапії імунна система не справляється з цим завданням. Таким чином, хворі стикаються перед дилемою вибору лікування, адже ризик смертності від інфекції може почати переважувати переваги лікування.
Як повідомляв портал "Знай.uа" у людському організмі зустрічаються крихітні частинки пластику.
Також "Знай.uа" писал, що крихітні дози псилоцибінових грибів стимулюють творчі ідеї.