Дослідники по всьому світу невпинно працюють над пошуком нових методів лікування раку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВiротерапiя — відносно новий напрямок, що використовує біотехнології для перетворення певних вірусів у "мисливців" на ракові клітини — може стати новою надією для всіх онкохворих, повідомляє The Medical News Today.
Серед них вірус Сенека-Валлі (SVV), який може стати наступною "проривною терапією" раку. Дослідники з Університету науки і техніки Окінави (OIST) в Японії і Університету Отаго в Данідіне, Нова Зеландія, описали поведінку цього вірусу у своєму останньому дослідженні.
Вчені використовували крiоелектронну мікроскопію для захоплення зображень тисяч частинок і перегляду їх структури у високому дозволі. Розуміння будови частинок — ключ до створення ефективного вірусу, який вчені можуть використовувати для розробки нових ліків і методів лікування.
SVV незвичайний, оскільки він націлений на специфічний рецептор в пухлинних клітинах, який називається ANTXR1 і присутній в утвореннях понад 60 % ракових захворювань людини.
Дослідники використовували SVV проти твердих пухлин і мелкоклеточного раку легенів. В обох случах спостерігався помітний прогрес. Тим не менш, наша імунна система запрограмована на боротьбу з вірусами і знищує сприйняту загрозу протягом 3 тижнів.
Деякі дослідники вважають, що SVV потрібно модифікувати, щоб він міг розпізнавати різні рецептори. Таким чином вірус перетвориться в чудову зброю проти різних типів онкології.
Як повідомляв портал "Знай.uа" забруднення повітря призводить до відкладання шкідливих часток у плаценті вагітних жінок.
Також "Знай.uа" писав, що британські дієтологи поставили під сумнів корисність йогуртів.