Світловий ремінь допоможе у лікуванні нетримання сечі.

Пристрій імплантується хірургічним чином і фіксує періодичність позивів в туалет, повідомляє Daily Mail.

Якщо сечовий міхур дає про себе знати більше трьох разів за годину, то ремінь активує вбудовані в нього крихітні лампи.

Світлодіоди впливають на стінку сечового міхура і заспокоюють діяльність нервових клітин, які викликають скорочення м'язів.

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Пенсіонери отримають підвищену пенсію: які умови Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги
Показати ще

Управління нервовими клітинами за допомогою світла називається оптогенетикой. Раніше цей метод використовувався тільки для вивчення того, як нервові клітини спілкуються в мозку .

Новий пояс проходить зараз випробування в Північно-Західному університеті в Чикаго, США.

Як пояснили винахідники новий метод лікування починається з введення лікарями модифікованого вірусу в стінку сечового міхура.

Вірус містить генетичні інструкції, згідно з яким нервові клітини сечового міхура виробляють білок під назвою архаеродопсін 3.

Вплив світла на цей білок послаблює активність нервових клітин, які говорять мозку, що настав час спорожнити сечовий міхур.

Ремінь створено з еластичної тканини, укомплектованої крихітними світлодіодними лампочками і датчиками, що контролюють м'язову активність у стінці сечового міхура. Коли датчики виявляють занадто часте випорожнення сечового міхура, вони відправляють бездротове повідомлення на мікрочіп, який включає світло.

Вчені вже успішно протестували світловий метод лікування на щурах.

У подальших планах тестування на людях, проте винахідники вважають, що пристрій вийде на ринок через три або навіть п'ять років.

Нагадаємо, електроний імплант, який впроваджується над сідницями, позбавить від нетримання сечі мільйони людей.

Як повідомляв портал "Знай.uа", група нейрологів і биоінженерів розробила крихітний пристрій, який допоможе людям з проблемним сечовим міхуром обійтися без медикаментів.

Також "Знай.uа" писав, що ін'єкції етанолу через пряму кишку зменшують простатуна третину і знімають тиск на сечовий міхур і пеніс.