Лікар, кандидат медичних наук Євген Комаровський назвав критичний вік для людини та що обов'язково потрібно зробити.

Лікар переконаний, що для людини вік 30 років є критичним.

У програмі "Школа лікаря Комаровського" фахівець зазначив, що саме з 30 років в організмі розпочинаються незворотні процеси. Хоча - 30 - не той, вік коли варто думати, що  "життя ще зовсім не закінчується".

Лікар Комаровський

З якого віку потрібно контролювати рівень холестерину татові?

"Якщо ти став батьком, то ти перед Богом зобов'язаний цю дитини виростити і одружити, і вже після цього стати дідусем. Тобто стеж, будь ласка, за своїм здоров'ям", - зазначив Комаровський.

батько з сином

"…я глибоко переконаний в тому, що вік 30 років — це критичний вік, після якого… все починає потихеньку знижуватися. Дуже потихеньку...Не завадить будь-якій людині, і хлопчикові, і дівчинці, після 30-ти разів на рік зробити аналізи крові і сечі, комплексне УЗД, флюорографію і, звичайно ж, аналіз крові на жировий обмін", - підкреслив лікар.

І якщо в 30 років більшість чоловіків не мають проблем зі здоровям та відмінно себе почувають, то після сорока - це вже закон (повноцінне обстеження), особливо в тих випадках, якщо є будь-які скарги з боку серця, артеріальний тиск, зайва вага.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ С какого возраста нужно контролировать уровень холестерина нашему папе? ⠀ Ответ: ⠀ Если ты стал отцом, то ты перед Богом обязан этого ребенка вырастить и женить, и уже после этого стать дедушкой. То есть следи, пожалуйста, за своим здоровьем. ⠀ Я глубоко убежден в том, что возраст 30 лет – это возраст критический, после которого всё начинает потихонечку снижаться. Очень потихонечку, очень, жизни ещё совсем не заканчивается, нет, ещё много можно успеть. Но тем не менее совсем не помешает любому человеку, и мальчику, и девочке, после 30-ти раз в год сделать анализы крови и мочи, комплексное УЗИ, флюорографию и, конечно же, анализ крови на жировой обмен. ⠀ Тем не менее, после сорока это уже закон. И это закон, если есть любые жалобы со стороны сердца, артериальное давление, лишний вес. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #холестерин #здоровье #анализы #забота

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Нагадаємо, відомий педіатр та кумир тисяч українських матусь Євген Комаровський опублікував пост, в якому дає поради як правильно вимірювати дитині температуру.

Як повідомляв раніше портал Знай.ua, Євген Комаровський каже, що для зміцнення імунітету ліки не допоможуть. Фахівець переконаний, що всі препарати, які нібито його зміцнюють – лише бізнес для виробників і реалізаторів цих коштів.

Також портал Знай.ua писав, що Комаровський зробив несподівану заяву про Володимра Зеленського.