Відомий український лікар Євген Комаровський розповів про те, симптомом чого може бути висип у дитини. Він закликав батьків звертати увагу на будь-які прояви висипу у дітей. Відповідні рекомендації він опублікував в Instagram.

Часто висип не є небезпечною і виступає в якості захисної реакції організму. При цьому висип може бути одним із симптомів хвороби і тоді рахунок може йти буквально на хвилини.

Педіатр радить батькам не зловживати самолікуванням і в разі, якщо висип викликає підозри, краще зайвий раз звернутися до лікаря. Висип може бути небезпечним проявом алергії, вірусної інфекції або ж реакції на укуси комах.

Якщо ви виявили висип у дитини, то потрібно звернути увагу на три головні ознаки: дихає носик, пригадати, коли останній раз був стілець і яка температура у дитини.

Популярні новини зараз

Інтимні архіви Тіни Кароль лише в халатику злили в мережу, палко і ніжно одночасно

Величезні груди російської Кардашьян випали з міні-бікіні, оце так диньки

Колишній чоловік згвалтованої копами дівчини зробив несподіване зізнання - "Мене вони також кликали"

Під Києвом обстріляли маршрутку, копи хапають всіх підряд - "У місті йде війна"

Показати ще

Коли ви звертаєтеся до лікаря щодо підозрілої висипки, то варто згадати і розповісти медику, що їла дитина, що одягав, ніж прали, ніж купали і де гуляли.

View this post on Instagram

Сыпь в детском возрасте, как правило, не опасна и представляет собой проявление либо аллергии, либо вирусной инфекции. Также возможна реакция на укусы насекомых. ⠀ Обнаружив у ребенка сыпь, прежде всего обратите внимание на другие симптомы: дышит ли носик, какая температура тела, вспомните, когда был стул… ⠀ Если вы не наблюдаете у малыша признаков инфекционной болезни — температура тела нормальная, улыбается, сохранен аппетит, то версия об аллергии кажется вполне обоснованной. Собираясь к врачу (или в ожидании врача), думайте, вспоминайте, анализируйте: что ели, что надевали, чем стирали, в чем купали, где гуляли и т. д. и т. п.? ⠀ Тем не менее вы не должны забывать о том, что есть несколько чрезвычайно серьезных болезней, сопровождающихся сыпью, и именно при лечении этих болезней дорога каждая минута. ⠀ #докторкомаровский #простыеистины #родительство #дети #безопасность #здоровье #сыпь

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Важливо знати, що якщо висип не зникає при натисканні на неї, вона має форму крововиливів або прояв висипки супроводжується блювотою і підвищенням температури тіла, то як можна швидше доставити хвору дитину в найближчу лікарню, підсумував доктор Комаровський.

Нагадаємо, Комаровський закликав батьків взятися за розум.

Як повідомляв Знай. ua, українцям ставлять вигадані діагнози.

Знай. ua писав, що Комаровський розповів, чим лікувати кишкову інфекцію у дитини.