Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський розповів про користь кальцію глюконату.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ А кальция глюконат – это БАД? Стоит ли мне давать его ребенку во время интенсивного роста костей и зубов? ⠀ Ответ: ⠀ Кальция глюконат не БАД, нормальный вариант препаратов кальция. Вы должны знать, что для того, чтобы кальций усваивался он должен поступать в организм в виде растворимой соли. Кальция глюконат растворяется даже в холодной воде поэтому прекрасно усваивается. Почему я это говорю? Потому что очень часто бизнесмены от фармакологии рассказывают о том, что надо покупать какой-то дорогой кальций, а кальция глюконат плохой, дескать он плохо усваивается. Поверьте мне, усваивается нормально. Если есть клинические проявления дефицита кальция (есть определенные симптомы, которые на это указывают: повышенная нервная возбудимость, гипертонус мышечный и т.д. и т.д., но в этом лучше разбираться врачам), если есть конкретная диета, когда ребенок явно мало ест кальция, кода он вообще не есть молочные продукты, когда есть период активного роста, давать препараты кальция можно и нужно. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #кальций #глюконаткальция #рост

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

"Запитання. А кальцію глюконат – це БАД? Чи варто мені давати його дитині під час інтенсивного росту кісток і зубів?

Відповідь. Кальцію глюконат не БАД, нормальний варіант препаратів кальцію. Ви повинні знати, що для того, щоб кальцій засвоювався він повинен надходити в організм у вигляді розчинної солі. Кальцію глюконат розчиняється навіть у холодній воді тому прекрасно засвоюється. Чому я це кажу? Тому що дуже часто бізнесмени від фармакології розповідають про те, що треба купувати якийсь дорогий кальцій, а кальцію глюконат поганий, мовляв він погано засвоюється. Повірте мені, засвоюється нормально.

Євген Комаровський

Якщо є клінічні прояви дефіциту кальцію (є певні симптоми, які на це вказують: підвищена нервова збудливість, м'язовий гіпертонус і т. д. і т. д., але в цьому краще розбиратися лікарям), якщо є конкретна дієта, коли дитина явно мало їсть кальцію, коли вона взагалі не їсть молочні продукти, коли є період активного росту, давати препарати кальцію можна і потрібно", - розповів лікар.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.uа" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.