Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на питання про те, як самостійно діагностувати коліки у немовлят.

View this post on Instagram

Как понять, что у ребенка именно младенческие колики? ⠀ Младенческие колики – это эпизоды совершенно необъяснимого плача, которые возникают у совершенно здорового ребенка. То есть, если ваш ребенок упал или срыгнул, или вы раздели его, и он в прохладной комнате начал плакать – это никакого отношения к коликам не имеет. Ребенок здоров, сыт, в комнате не холодно и не жарко, а он кричит. Как правило кричит он в вечернее время, как правило в одно и тоже. А дальше, чтобы поставить диагноз, вам надо ориентироваться на цифру три. Как правило, колики начинаются, когда ребенку исполняется три недели и заканчиваются около трех месяцев. Колики возникают не реже трех дней в неделю и этот крик длится около трех часов в день. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #колики #детскийплач

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

"Як зрозуміти, що у дитини саме дитячі кольки? Дитячі кольки – це епізоди абсолютно незрозумілого плачу, які виникають в абсолютно здорової дитини. Тобто, якщо ваша дитина впала або відригнула, або ви роздягли її, і вона в прохолодній кімнаті почала плакати – це ніякого відношення до кольок не має. Дитина здорова, сита, в кімнаті не холодно і не жарко, а вона кричить. Як правило, кричить вона у вечірній час, як правило, в один той самий. А далі, щоб поставити діагноз, вам треба орієнтуватися на цифру три. Як правило, коліки починаються, коли дитині виповнюється три тижні і закінчуються близько трьох місяців. Кольки виникають не рідше трьох днів на тиждень, і цей крик триває близько трьох годин на день", - розповів лікар.

Популярні новини зараз

Волочкова розсунула ноги перед двома чоловіками – все заради подарунка

Ювілей Наталії Могилевської - як зірки вітали "Легенду Олексіївну", фото з вечірки

Тарифи на газ залишать українців голими і босими: 5000 гривень - тільки початок, взимку буде "веселіше"

Головне за ніч: зізнання Кошового про Зеленського, викриття загарбника у Києві, трудове рабство в Україні

Показати ще

Доктор Комаровський

Раніше ми писали, що відомий і медійний український педіатр Євген Комаровський розповів батькам, як зробити безпечною дитячу кімнату. Так, серед іншого, лікар радить подбати про вікно, щоб воно було безпечним для дитини в її кімнаті, а на підвіконні щоб нічого не стояло, оскільки рано чи пізно це впаде комусь на голову. Також Комаровський розповідає про укріплення меблів в дитячій кімнаті і безпеку розеток.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.uа" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.