Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський розповів батькам про те, яким має бути шкільний рюкзак дітей.

Читайте Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

View this post on Instagram

• Рюкзак должен заканчиваться на уровне поясницы, перехода в ягодицы, то есть как-бы упираясь в попу. ⠀ • Рюкзак должен быть жестким. Спинка в первую очередь. Это нужно для того, чтобы, когда ребенок ходит, у него была прямая спина и не развивался кифоз и сколиоз. ⠀ • Рюкзак должен плотно прилегать к спине. Спереди, важно чтобы он лямками прилегал к плечам. Нужно, что бы были специальные фиксаторы к животу. Все это нужно для того, чтобы рюкзак не болтался во время ходьбы. ⠀ • Лямки должны быть амортизирующими – с мягкими вставками. ⠀ • На рюкзаке должны быть светоотражатели – в темное время суток водитель сможет увидеть ребенка со 120 метров. Это очень важно для безопасности ребенка. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #скоровшколу #каквыбратьрюкзак #рюкзак #портфель

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

Коронавірус в Україні - громадянам пояснили, коли і як проскочить китайська загроза

Курс валют на 22 лютого дозволить українцям з полегшенням видихнути

У Львові серед білого дня зі стріляниною викрали людину, - кадри НП в стилі 90-х

Українцям перерахують пенсії у березні, але надбавки отримають лише обрані - деталі

Показати ще

• Рюкзак повинен закінчуватися на рівні попереку, переходу на сідниці, тобто якби впираючись в попу.

• Рюкзак повинен бути жорстким. Спинка в першу чергу. Це потрібно для того, щоб, коли дитина ходить, у неї була пряма спина і не розвивався кіфоз і сколіоз.

• Рюкзак повинен щільно прилягати до спини. Спереду, важливо щоб він лямками прилягав до плечей. Треба, що б були спеціальні фіксатори до живота. Все це потрібно для того, щоб рюкзак не бовтався під час ходьби.

• Лямки повинні бути амортизуючими – з м'якими вставками.

• На рюкзаку повинні бути світловідбивачі – у темний час доби водій зможе побачити дитину зі 120 метрів. Це дуже важливо для безпеки дитини.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.