Американські дослідники встановили зв'язок між ходьбою і старінням мозку. Так, на думку вчених, зниження темпу кроку може свідчити про раннє старіння головного людського органа, а це веде за собою проблеми зі здоров'ям. Учасниками дослідження стали понад 900 жителів Нової Зеландії, яким більш як 45 років. Щоб встановити зв'язок між ходьбою і старінням мозку експерти вивчали кілька параметрів.

Старість, Вести
Старість, Вести

Так, учасники змушені були заповнити анкети про своє здоров'я, а також вони проходили безліч тестів. Серед іншого вчені досліджували їх рівновагу, силу хватки і швидкість підйому по сходах. Також замірювалася вага, робота легенів, рівень холестерину і знос зубів. Примітно, що згідно з проведеним тестам, швидкість ходьби учасників експерименту склала 4,7, 4,17 і 7,16 км/ч.

А провівши процедуру МРТ дослідники встановили, що у повільно ходячих людей стає меншою щільність кори головного мозку, крім того, знижено обсяг самого органу. У таких людей також знайшлися проблеми з судинами. Вивчивши мозок таких пацієнтів вчені встановили зв'язок між низьким темпом ходьби і передчасним старінням головного мозку.

Старість, Alev
Старість, Alev

Популярні новини зараз

Новорічне меню 2020: чим задобрити ненажерливого і запасливого Білого Щура у святкову ніч

Дорофеєва показала себе такою, якою її знає лише Дантес: неймовірно миле фото

Доларова лихоманка ламає економіку України, обіцяють - 50 грн за "зелений": тривожний прогноз

Тіна Кароль поділилася інтимним відео з Юлією Саніною: "Скажіть, що я не звихнулась"

Показати ще

Нагадаємо, дієтологи підказали ефективний продукт для схуднення.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що стереотипи про старіння які краще ігнорувати.

Також портал "Знай.ua" писав, які звички наближають нас до старості.