Дитячий педіатр і телеведучий Євген Комаровський відповів, чи зменшить зволожувач повітря в групі дитсадка захворюваність малюків.

"Звертаю вашу увагу, що сам по собі зволожувач нічого змінити не може. Не зволожувачі щось міняють, а відповідність параметрів температури і вологості повітря санітарно-гігієнічним нормам. Вологість повітря в дитячому саду повинна бути від 40 до 60%", - зазначив доктор у своєму Telegram.

Також Комаровський порадив контролювати вологість повітря за допомогою термометрів і гігрометрів, а регулювати з допомогою зволожувачів, кондиціонерів, регуляторів на радіаторах опалення і т. д.

Бронхіт у дітей
Бронхіт у дітей http://pac.com.ua/health/yak-ne-treba-likuvaty-kashel.html

"Що ж стосується того, чи зменшить зволожувач захворюваність, якщо у групу будуть приводити чхаючих і кашляючих дітей, то, звичайно, не зменшить. Але зволожувач може серйозно вплинути на перспективу хворих дітей. Якщо соплива дитина вкладається спати в кімнаті з сухим повітрям, то за 30-60 хвилин сну соплі засихають, і малюк починає дихати ротом. А зі зволожувачем вельми підвищується ймовірність того, що дитина збереже нормальне носове дихання і зможе висякатися", - пояснив лікар.

Популярні новини зараз
Потрібно встигнути зробити до 1 липня: отримувачів пільг попередили востаннє Суд відмовив українцеві в опікунстві над батьком з інвалідністю, хоча проблем не мало бути З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Неоціненна користь чи гроші на вітер: чи вигідно встановлювати сонячні панелі на балконі
Показати ще

Нагадаємо, Комаровський попередив українок про заражену косметику.

Як повідомляв портал Знай.uа, Комаровський розвіяв головні міфи про коронавірус.

Також портал Знай.uа писав, при якій температурі тіла дитина вважається здоровою, якщо немає інших скарг.