Відомий український педіатр Євген Комаровський у своєму Instagram часто дає рекомендації батькам щодо лікування і виховання дітей. Так, в цей раз лікар відповів на питання передплатниці про те, як лікувати герпес у дітей.

Читайте Знай в Google News!

"Питання: як найкраще лікувати "лихоманку" на губах? Витрачати гроші на мазі, які рекламують зараз скрізь, або по-старому - припекти марганцівкою?

Відповідь: лихоманка на губах викликається вірусом герпесу, І коли вона реально вже з'явилася, вилікувати її сучасними мазями не можна. Згадані вами мазі ("Герпевір", "Веролекс", "Зовіракс" і т.д.) – лікарські засоби на основі потужного противірусного препарату ацикловіру. Лікування герпетичної інфекції одними мазями малоперспективно, хоча і реально. Для лікування необхідний і прийом ацикловіру всередину, і місцеве лікування. Все це, зрозуміло, слід робити під наглядом фахівця (лікаря-інфекціоніста). Водночас для людини, якого часто турбує саме лихоманка на губах, мати під рукою мазь необхідно. Але застосовувати її треба не тоді, коли вже з'явилися бульбашки, а при перших ознаках захворювання (поява специфічного свербіння на тому місці, де потім «вискочить лихоманка»)", - написав Комаровський.

View this post on Instagram

Вопрос:⁣ Как лучше всего лечить «лихорадку» на губах? Тратить деньги на мази, которые рекламируют сейчас везде, или по старинке — прижечь марганцовкой?⁣ ⠀⁣ Ответ:⁣ Лихорадка на губах вызывается вирусом герпеса, и когда она реально уже появилась, вылечить ее современными мазями нельзя. Упомянутые вами мази («Герпевир», «Веролекс», «Зовиракс» и т.д.) — лекарственные средства на основе мощного противовирусного препарата ацикловира. Лечение герпетической инфекции одними мазями малоперспективно, хотя и реально. Для лечения необходим и прием ацикловира внутрь, и местное лечение. Все это, разумеется, следует предпринимать под наблюдением специалиста (врача-инфекциониста). В то же время для человека, которого часто беспокоит именно лихорадка на губах, иметь под рукой мазь необходимо. Но применять ее надо не тогда, когда уже появились пузырьки, а при первых признаках заболевания (появление специфического зуда на том месте, где потом «выскочит лихорадка»).⁣ ⠀⁣ #докторкомаровский #вопросответ #здоровье #лихорадка #герпес #инфекция

Популярні новини зараз

Колишня дружина Дзідзьо Slavia зізналася, хто поставив фінальну крапку у стосунках: "До цього йшло"

Відкинута Юля "Зайка" спробує повернути в свої сіті "Холостяка" Заливако: "Я люблю тебе"

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Показати ще

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому голосував за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.