Pearson продає The Economist слідом за Financial Times

Новини світу
26.07 15:29
705
0

Британська медіакорпорація Pearson сьогодні заявила про продаж ще одного видання. Компанія розпочинає переговори з продажу 50% акцій газети The Economist.

Сьогодні представники Pearson поширили інформацію, що акції The Economist виставлені на торги. Однак, це не означає, що угода обов'язково буде укладена. Поки що потенційні покупці невідомі.

"Pearson підтверджує, що йде процес обговорення з керівництвом Economist Group і довіреними особами щодо можливого продажу 50-процентної частки в групі", - заявляє компанія.

Керівництво Pearson володіє 50% акцій The Economist. І ходять чутки, що інші акціонери мають намір заволодіти рештою частки, але в них не вистачає коштів.

Експерти зазначають, що решта акціонерів може не дозволити продаж The Economist. Річ у тім, що Pearson має у своєму активі акції класу Б, тому при голосуванні директорів, корпорація не має вирішального голосу.

Читайте також: Японія очолила список країн з найбільшим держборгом

На цьому тижні британці продали японській корпорації Nikkei акції іншого фінансового видання Financial Times за більш ніж мільярд доларів.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори