Російський фейк: британський журналіст не писав книгу про Путіна

Новини світу
09.08 15:45
660
0

Журналіст Люк Хардінг стверджує, що не писав книгу "Ніхто крім Путіна", яка у 2015 році вийшла видавництвом "Алгоритм" з його іменем на обкладинці.

У цій серії також вийшла книга "Зрозуміти Путіна" авторством колишнього держсекретаря США Генрі Кіссінджера, тож британський журналіст припускає, що ця книга також є фальшивкою, повідомляє Media Sapiens.

"Ні, я не писав "Ніхто крім Путіна"!" - написав журналіст у Twitter в коментарі до фотографії з цією книгою. Повідомлення про цілу серією книг опублікував московський кореспондент The Guardian Шон Уокер.

Повна назва книги - "Ніхто крім Путіна. Чому його визнає російська система". У передмові до неї самого Хардінга, нібито автора книги, називають учасником інформаційної війни проти Росії, а газету The Guardian - "лівою опорою західного імперіалізму".

У книзі йдеться про те, що "на вершині російської державної влади численні ворожі угрупування конфліктують між собою за частки доходів від величезних сировинних запасів. При цьому правляча еліта твердо переконана в тому, що Володимир Путін - єдиний, хто може гарантувати подальше функціонування даної системи", – зазначено на сайті видавництва.

Читайте також: Книгу про "злочини ЗСУ" підвів дизайн: на обкладинці фото-фейк

Люк Хардінг раніше працював московським кореспондентом The Guardian, однак у 2011 році йому відмовили у в'їзді в Росію. В одній зі своїх статей Хардінг стверджував, що статки президента РФ складають 40 мільярдів доларів. Також він написав книгу про Росію, яка має назву "Мафіозна держава".

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори