У Росії знову введуть продовольчі картки

Новини світу
04.06 15:21
1263
0

Міністерство промисловості і торгівлі Роcії пообіцяло до вересня 2015 розробити продовольчі картки, за які купуватимуть їжу в магазинах. Росіяни зможуть скористатися ними з 2016 року.

"Завданням системи буде стимулювання споживання додаткового харчування, а не накопичення життєво важливих продуктів. Їх не слід буде відкладати про запас, людина повинна гарантовано використати їх", - пояснив міністр Віктор Євтухов.

У міністерстві підкреслили, що нова система допоможе просувати вітчизняні товари, а також дасть можливість купити широкий спектр продуктів зі знижками.

"Картки дозволять окремим категоріям громадян купувати свіжі продукти харчування російських виробників, які швидко псуються. На алкоголь і товари з тривалими термінами зберігання їхня дія поширюватися не буде", - заявив міністр.

Читайте по темі: Росія заборонила рибу з Латвії та Естонії

У свою чергу віце-прем'єр РФ Аркадій Дворкович заявляв, що йому не подобаються терміни "продовольчі картки" і "талони". Але він переконаний, що ця програма буде актуальною для малозабезпечених категорій населення.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування08.01
ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори