США відправлять до Німеччини свої танки й БТРи

Новини світу
11.07 13:19
888
0

Відкрита загроза Росії змусить США укріпити Європу і розмістять важку техніку в Німеччині.

Америка має намір спробувати компенсувати скорочення озброєних сил в Європі, що дозволило б США легше провести ротацію в регіоні та укріпити підрозділи в Східній Європі. Про це розповів начальник штабу армії генерал Рей Одієрно в інтерв'ю Wall Street Journal.

За його словами, все готовий план на два роки. Так, він хоче розвернути додаткові бригади з важкою технікою - танки і бронетранспортери в Німеччині. А це буде гарантією того, що вони зможуть розвернути необхідні сили в Європі у разі кризи.

Частина цієї техніки регулярно використовуватиметься невеликими підрозділами для навчань у Східній Європі, ще частина – буде на випадок загрози. Це дозволить бригаді з приблизно 3500 солдатів швидко переміщатися по Європі.

Генерал також планує призначити 4-у піхотну дивізію у Колорадо як регіональну силу, що буде "вирівнювати" ситуацію у Європі. Тобто бригада, вертольоти і фахівці з логістики регулярно проводити у Європі маневри. Зараз таке призначення в Штатах має лише одна бригада, яка базується у штаті Джорджія.

Читайте також: Чоловік королеви Великобританії вилаяв фотографа

Такий план на два роки дозволить більшій кількості солдатів брати участь у операціях і навчаннях у Європі. А головне, за словами начальника штаба армії США, дозволить експертам розвідки зосередитися на загрозі з боку Росії.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

ПолітикаВибір редакціїРозслідування18.01
Loading...

Вибір редакції


ПолітикаВибір редакціїРозслідування05.01
СуспільствоВибір редакціїРозслідування03.01
все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори