Слідчий комітет РФ взявся за розслідування справи стосовно затримання 10-річного хлопчика у цетрі Москви, який на вулиці декламував вірші Шекспіра.

Про це повідомили у прес-службі Слідчого комітету, пишуть російські ЗМІ.

За повідомленням представників слідства, комітет перевірить причини затримання поліцейськими хлопчика.

А також в СК заявили, що приймуть рішення щодо адміністративної відповідальності батьків після вивчення відео, на якому більш за все привернуло увагу слідчих те, що жінка намагалась захистити хлопчика та" перешкоджала діям співробітників поліції", що кваліфікують як ознаки злочину.

Інформацію, що поширили у ЗМІ, слідчі вважають необ'єктивною.

Популярні новини зараз

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

"При приміщенні хлопчика в службовий автомобіль до співробітників поліції підійшла жінка, що представилася сусідкою хлопчика, і попросила передати неповнолітнього їй, що було б прямим порушенням закону. Отримавши відмову, жінка спробувала перешкодити законним діям поліцейських, почала кричати, провокуючи конфлікт і привертаючи до себе увагу перехожих, а також записувати те, що відбувається на камеру мобільного телефону", - зазначили у відомстві.

Поліцейські запідозрили хлопчика у жебракуванні, оскільки він підхоив до людей на вулиці та щось їх говорив. Батько школяра розповів, що хлопчик вивчає театральну майстерність та часто на вулиці декламує вірші перехожим.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua",  у Москві копи, не пояснивши причини, затримали хлопчика, який грався поруч з матір'ю та декламував вірші. Поліцейські заявили, що 10-річний хлопчик жебракував.