У Москві поліцейські схопили й запхали в машину десятирічного хлопчика, який гуляв неподалік від своєї мачухи і декламував фрагменти з поеми Шекспіра "Гамлет".

За інформацією очевидців, інцидент трапився на Воздвиженці, передає "Медіазона".

На відео, знятому свідками пригоди, хлопчик в істериці просить відпустити його, проте копи на це не реагують і тягнуть дитину в автомобіль.  Коли їх дії спробували зафіксувати перехожі, поліцейські повалили їх на землю і вибили камери з рук.

Згодом батько затриманого, Ілля Скавронскі, розповів журналістам, що того дня його дружина з сином гуляли в районі Арбата. Потім на Воздвиженці жінка сіла на лавочку і читала книгу, а дитина гуляла неподалік і декламувала вірш. Чоловік каже, син читав вірші, бо займається театральною діяльністю і декламуванням на вулиці намагається подолати власні комплекси.

До хлопчика під'їхав наряд поліції, про щось говорили з ним без участі родичів. Коли дитину почали заштовхувати в машину, підбігла мати, але копи відштовхнули її, розбили планшет і порвали одяг, а хлопчину одного повезли у відділок.

Батьки неповнолітнього незабаром примчали туди ж. На батька склали протокол про адмінпорушення за статтею "Невиконання батьками неповнолітніх обов'язків по вихованню".

В МВС Москви заявили, що хлопчика затримали, бо він "він ходив на самоті і підходив то до однієї машини, то до іншої". А ще правоохоронці "подумали, що дитина загубилася".

Пізніше мачусі затриманого погрожували арештом "за напад на поліцейських".

Родину з відділку відпустили майже опівночі.

Історія набула розголосу в соцмережах і викликала шквал обурення серед користувачів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Володимирській області люди, замість того, аби допомогти водієві фури, що потрапила в ДТП, кинулися збирати пиво, яке висипалося з машини.