У російському Владикавказі до школяра-дев'ятикласника додому завітали співробітники управління з протидії екстремизму через його повідомлення у соцмережі на підтримку опозиціонера Олексія Навального.

Школяр написав "Норм. Треба йти" у групі "Владикавказ Сегодня", де закликали піти на мітинг за Навального. Вранці 1 травня до школяра прийшли співробітники центру "Е". Вони хотіли перевірити телефон дитини, а пізніше забрали її до відділку.

У відділенні хлопцю почали зачитувати виховальні бесіди та розповідати, що краще б він вчив уроки. Крім того, правоохоронці вимагали видалити повідомлення у соцмережі, але дев'ятикласник відмовився.

Популярні новини зараз

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Показати ще

"Коли я йшов, вони сказали: ти у нас тепер на олівці, ми будемо за тобою стежити. О 3-4 годині дні я зайшов в цю групу подивитися, що з постом, як він там. І знаєте, що я побачив? Нічого. Пост видалили", - поділився емоціями школяр.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Навальний після п'яти років очікування отримав закордонний паспорт, але межі Росії він залишити не зможе.