У Лас-Вегасі чоловіка звинуватили у замаху на вбивство після того, як він розбив голову манекена молотком в одному із місцевих магазинів.

Про це повідомляє ВВС.

Такого преценденту, на думку правозахисників в історії юриспруденції ще не було, адже справа стосується не живої людини, а звичайної ляльки.

Як виявилося згодом, 30-річного Шейна Аллена Шиндлера поліція затримала не зовсім із цього приводу – манекен використали в якості приманки під час спецоперації. Раніше саме на цій вулиці, де розташований бутік, вбили двох безпритульних.

У такий спосіб правоохоронці "полювали" на ймовірного злочинця, а відео із камери спостереження стали головними доказами під час засідання.

На цих кадрах видно, як Шиндлер надягає ляльці капюшон на голову, бере до рук молотка і наносить кілька ударів поспіль по голові.

Сам він стверджує, що ні в чому не винен, але на допиті пізніше зізнався: переплутав манекен із живою людиною, тобто засідка правоохоронців спрацювала вдало.

По суті обвинувачення йому пред'явити складно, адже прямих доказів немає, та й у законодавстві таких дивних норм покарання за "вбивство неживого предмета" не передбачено.

Втім, юристи, які були присутні у суді, запевняють: чоловік міг легко вдарити по голові будь-кого, від клієнтів магазину до простих перехожих, тому він являє собою небезпеку для суспільства.

Попри доводи прокурора, офіційного вердикту поки що не винесли.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що до поліції звернулися співробітники Facebook, які звинуватили ВВС у тому, що корпорація навмисне публікує матеріали, які носять відверто аморальний характер.