Безстрашна банда грабіжників завелася в Аргентині. Четверо чоловіків рішуче обкрадають усе, що потрапило під руку у стилі Джона Діллінджера та його друзів у тридцятих роках.

Вчора від дій злочинців постраждало невелике місто Бернардо-де-Ірігойен з населенням близько двох тисяч осіб. Зловмисники напали на поліцейський відділок, мерію, банк, пошту та інші місця, де могли бути гроші. Хлопці навіть вкрали гаманець у головного судді міста.

Банда планувала награбувати щонайменше мільйон песо - це приблизно 65 тисяч доларів, але заробила вчетверо менше. Акцент грабіжники зробили на поштовому відділенні, куди мали привезти пенсії для населення, але у кур'єрів сталася затримка.

Поліція з сусідніх міст одразу почала пошук злочинців. Біля населеного пункту відбулась погоня, в якій копи застрелили одного бандита. Інші троє друзів зуміли втекти від правосуддя.

Цікаво, що сума, на яку "підігрілись" аргентинці склала 16 тисяч доларів на чотирьох (або на трьох, адже один помер). На них полюють усі правоохоронці країни та готують суворе покарання. Але за виручені гроші хлопці не зможуть купити навіть однокімнатну квартири у дешевому районі Києва.

Популярні новини зараз

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Показати ще

Читайте також: Невдале пограбування: продавщиця побила озброєного грабіжника (відео)

Курйозна спроба пограбування нещодавно сталася у США. Суворий чоловік зайшов до магазину та наказав продавщиці віддати касу, погрожуючи зброєю. Смілива жінка побила горе-грабіжника та залишила його ні з чим.