Винищувач МіГ-23 збройних сил Сирії зазнав аварії біля сирійсько-турецького кордону.

Про це повідомляють турецькі ЗМІ.

Губернатор прикордонної провінції Хатай Ердал Ата повідомив, що пошуковці виявили в районі кордону уламки літака. При цьому тіло пілота знайти не вдалося. Швидше за все, він зміг катапультуватися. На даний момент льотчика шукають поліція і жандармерія.

Також чиновник зазначив, що в повітряний простір Туреччини літак не втручався.

Варто відзначити, що на півночі Сирії в районах, суміжних з турецьким кордоном, турецькі військові проводять операцію проти ісламських терористів.

Популярні новини зараз
У школах з'являться нові предмети Різко вдарять морози: синоптики розповіли, якою буде погода у листопаді Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження ПФУ змінив правила ідентифікації: що потрібно знати пенсіонерам
Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що російська військова авіація завдала удару по позиціях турецьких військових в Сирії. За попередніми даними, внаслідок ракетної атаки загинуло три людини, ще 11 солдат поранені.