У результаті бомбардування в сирійському Алеппо загинуло 15 осіб, 11 з них – діти.

Про це повідомляє повідомляє Daily Mail.

Урядові війська вкотре скинули бочкові бомби на мирне населення. Відповідну інформацію оприлюднила Сирійська обсерваторія з прав людини.

Читайте також: Російські ВПС завдали авіаудар по госпіталю в Алеппо

До речі, працівники обсерваторії неодноразово наголошували, що сирійський уряд регулярно використовує бочкові бомби з нафтою. Їх скидають на утримувані повстанцями райони.

Популярні новини зараз
Не накликай лихо на Новий 2026 рік: який продукт заборонено ставити на стіл, щоб не образити Червоного Коня Зимова тисяча 2025: хто залишиться без грошей і чому держава може обійти вас стороною ПриватБанк задвоює транзакції: українці втрачають гроші під час покупок Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило
Показати ще

Нагадаємо, раніше російська авіація завдала чергового авіаудару по госпіталю з мирними жителями в місті Алеппо.