Кремль намагається підірвати демократію в Америці та Європі за допомогою кібератак.

Про це заявив міністр оборони Великої Британії Майкл Феллон, передає SkyNews.

Кремль перетворює дезінформацію в постійну кампанію, щоб дестабілізувати Захід. Феллон наголосив, що Росія може втрутитися у вибори, які пройдуть в Німеччині.

Читайте також: США заплатять сусіднім з Росією країнам

"Частиною нашої відповіді з боку НАТО і Заходу повинні стати більш активні дії, спрямовані на боротьбу з помилковою реальністю, створюваною за допомогою дезінформації в радянському стилі", - заявив міністр.

Популярні новини зараз
Українці на межі бунту через витівки комунальників: нові тарифи розраховані на олігархів ТЦК запросить "на побачення": чим ризикують українці із застарілою військовою спеціальністю Гороскоп на сьогодні, 16 травня: кому чекати раптові витрати та конфлікти у п'ятницю Українців попередили щодо паспортів: що треба знати
Показати ще

Він підкреслив, що російські ЗМІ RT і Sputnik несуть пропаганду та вводять в оману.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", глава Пентагону США Джеймс Меттіс назвав Росію головною загрозою Америці.