Виступити проти жорсткої політики нового американського президента вирішили власники ресторанів одразу у кількох великих містах – вони закрили свої заклади на знак протесту проти антиміграційної стратегії Дональда Трампа.

Про це повідомляє ВВС.

Організатори акції під назвою "День без іммігрантів" об'єднали тисячі людей у різних містах – Бостоні, Нью-Йорку, Х'юстоні, закликаючи їх показати свою важливість для розвитку США. Більшість із них припинили роботу: закривалися магазини, ресторани, а батьки не пускали дітей до школи.

Читайте також: Вулиці Мехіко заполонили протестуючі проти стіни Трампа

Навіть один із найбільших ринків у Філадельфії також не працював, адже власники торговельних точок – родом із Мексики. Останнім часом вони потерпають від намірів республіканця у буквальному сенсі виселити з Америки кожного з них. Часто це стосується людей, котрі приїхали жити сюди десятки років тому.

Популярні новини зараз
Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція
Показати ще

Оголосили бойкот також співробітники популярних закладів, що розташовані в будівлі Пентагону. Серед них: Taco Bell, Burger King, Starbucks.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що акцію протесту проти ініціативи Дональда Трампа щодо завершення будівництва стіни на кордоні з Мексикою влаштували десятки тисяч активістів. Таким чином вони намагалися привернути увагу до антиміграційної політики, якої планує дотримуватися американський президент.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ