81-річний американський морський піхотинець чотири роки був полоненим у своїй країні. Чоловік на ім'я Перрі Конільо знущався над дідусем, щоб отримувати його пенсію.

Як пише Associated Press, полон морпіха знаходився в одному з мотелів, при чому поблизу поліцейського відділку. Стражі порядку знайшли бідолашного чоловіка лише після того, як побачили відео з його побиттям. Оператором був сусід ветерана.

Після звільнення старика стало відомо, що він страждав від деменції (порушення когнітивних функцій у результаті органічного враження мозку), а Конільо цим скористався. Він залякував 81-річну людину та контролював її життя впродовж чотирьох років.

Як саме злочинець вийшов на контакт із ветераном - невідомо. Незрозуміло й те, чому копи довгий час не могли його знайти. Дідусь отримував від держави солідні суми, талони на харчування та інші блага, а Конільо усе це забирав.

Читайте також: Дідусь виростив живу огорожу навколо будинку у вигляді пенісів

До речі, британський 69-річний дідусь весело проводить час у власному маєтку. Він виростив на подвір'ї кущі у вигляді пенісів.